Kancelaria

KANCELARIA

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Anczykowski oferuje profesjonalne usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz organizacji pożytku publicznego.

Wysoka jakoś świadczonych usług zapewniona jest dzięki szerokiej wiedzy, bogatemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu. Indywidualne podejście do sprawy, oraz budowanie partnerskich relacji z klientami, opartych na zaufaniu, gwarantuje osiągnięcie optymalnych rozwiązań dla każdego klienta.

Młodość i energia sprzyjają kreatywnemu i innowacyjnemu rozwiązywaniu problemów, co wraz z ambicją oraz pracowitością prowadzi do maksymalizacji korzyści i ograniczenia kosztów związanych z udzielaną pomocą prawną.

Nadrzędnym celem wszystkich podejmowanych działań w Kancelaria§Anczykowski jest ochrona interesów klientów. Odnalezienie się między licznymi paragrafami może być niezwykle trudne, dlatego też zadaniem radcy prawnego jest wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i zaproponowanie najlepszych dla klienta rozwiązań zgłaszanych problemów prawnych.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, a obszar świadczenia usług obejmuje całe województwa śląskie i małopolskie.

RADCA PRAWNY MARCIN ANCZYKOWSKI

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach – nr wpisu KT3978.

W 2012 r. ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, a następnie odbyłem aplikację radcowską i uzyskałem pozytywny wyniku z egzaminu zawodowego. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych kancelariach radcowskich i adwokackich oraz pracując w biurze zarządu spółki kapitałowej. Biegle władam językiem angielskim.

Prywatnie jestem miłośnikiem koszykówki oraz jazdy ma motorze.